Transdermální terapie DERMCLAR

Získejte exkluzivní podzimní
slevy 10 až 20%
na kurzy
(Odborník na Permanentní Make-up, Kosmetička)
splatnost je možná ve dvou splátkách, anebo jednorázově
Při přihlášení na jeden kurz platí sleva 10%
Při přihlášení na dva kurzy platí sleva 20%
Akce platí od 18.11.2023 do 30.12.2023

Amazing Beauty Academy

Španělská laboratoř Factor Estetic v roce 1992 uvedla na trh zcela unikátní přípravky tm. Dermclar, a postupem času si získala uznání v oblasti estetické medicíny a kosmetologie v mnoha zemích v Evropě i ve světě. Reprezentativní kanceláře společnosti Dermclar existují ve více než 25 zemích světa a všechny přípravky mají certifikáty kvality: GMP, ISO 9001, ISO 13485.

Přípravky Dermclar obsahuji: enzymy a ovocné kyseliny, DNA-RNA komplexy, biopeptidy, extrakty léčivých rostlin, kolagen, elastin, vitamíny, aminokyseliny.

Základem přípravků jsou deriváty organického silikonu (organického křemíku), tzv. Silanoly, rozpustné ve vodě. Organický křemík je nedílnou součástí kožní pojivové tkáně, která se podílí na organizaci a regulaci mezibuněčné matrice škáry. Počáteční koncentrace organického silikonu se s věkem snižuje, což vede ke zhoršení stavu pokožky - jejímu stárnutí a tvorbě vrásek. Silanoly jsou schopny kompenzovat tuto ztrátu silikonu, čímž pomáhají obnovit pojivovou tkáň a zpomalují proces stárnutí.

Dermclar Derm Face
Obsahuje směs vitamínů, stopových prvků, antioxidantů, biostimulantů a zpevňujících látek. Velmi užitečný při preventivní léčbě změn typických pro stárnoucí pleti, pomáhá pleti udržet svěžest, pevnost a pružnost. Používá se u lidí, kteří se začínají starat o svou pleť po 40 letech, vrací přirozenou, mladistvou pevnost pokožky a dodává jí zvláštní svěžest. Mírně snižuje expresní čáry.
POUŽITÍ
DermFace se doporučuje používat lokálně s dermapenem, po chemickém peelingu, elektroporaci, iontoforéze (galvanický proud), ultrazvuku. (Doporučuje se 5-12 procedur, každá aplikace po 10 dnech.).

Dermclar Lift Solution (Dmae 3%)
Pro pokožku obličeje a těla.
DMAE je prekurzorem acetylcholinu, což je neurotransmiter nezbytný pro zvýšení svalového tonu. Její činnost obnovuje pevnost tkáně. Je bohatý na radikální enzymy a antioxidanty, podílí se na cholinergní stimulaci tvořené vázodilatačním účinkem tím, že zvyšuje prokrvení pokožky a tak dodává hydrataci a výživu kožním buňkám.
 
Dermclar séra Praha Prague
—————————-
Pro více informací o službách a kurzech kontaktujte nás:
777 042 802
info@abacademy.cz

Značky v Akademii

 

KONTAKTY

Praha 3, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Telefon: +420 777 042 802

Pobočka Most: Mikoláše Alše 2099/8, PSČ 434 01

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

06 květen 2022

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ - Stimulátor kůže (tzv. “...

06 květen 2020

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...

______________