• Čeština
  • Italiano
  • English
  • Русский

Rejuvi Tattoo Remover (USA) Odstranění nekvalitného Permanentního Make-Upu

Získejte exkluzivní letní
15% slevu
na kurzy
(Odborník na Permanentní Make-up, Kosmetička, Manikérka, Pedikérka)
Akce platí od 27.5.2023 do 16.7.2023

Amazing Beauty Academy

Odstranění nekvalitního permanentního make-upu: 1. aplikace - 1300,-Kč, 2. a 3. aplikace - 900,-Kč, 4. a další aplikace - dle domluvy.


- Rejuvi Tattoo Remover (USA)
Jak to funguje?
Chemické odstranění pigmentu z kůže je založeno na principu "stejné se navzájem přitahuje". Několik anorganických oxidů, podobných velikostí a chemickými vlastnostmi molekulám tetovacího pigmentu, je součástí krému Rejuvi Tattoo Remover. V případě dostatečného fyzického kontaktu krému a pigmentu v kůži je pigment postupně vstřebáván krémem – probíhá unikátní biochemický proces, poté je krém spojený s částicemi pigmentu vyloučen z kůže na její povrch.


K čemu je Rejuvi Tattoo Remover určen?
Technologie odstranění tetování a permanentního make-upu byla vynalezena především k odstranění permanentního make-upu obočí, kontury rtů, tetování na těle.
Tattoo Remuver Rejuvi (USA) si stejně dobře poradí s jakýmikoliv barvami pigmentů, včetně bílé a maskovací (tělesné) barvy.

  • Celý proces se skládá ze čtyř kroků:
  • Aplikace anestezie (individuálně).
  • Aplikace suspenze na požadovanou oblast.
  • Vysychání ošetřené oblasti, tvorba a odpadnutí strupu. Tato etapa trvá od 10 do 25 dní, v závislosti na hloubce aplikace suspenze.
  • Po přirozeném odpadnutí strupu od pokožky začne etapa obnovení kůže. To je ta nejdelší fáze, která je závislá na individuální rychlosti regenerace kůže a trvá 1 – 3. Je důležité poznamenat, že po oddělení strupu není zarudnutí, otok, vpadlá tkáň známkou vzniku jizvy. Tyto projevy jsou považovány za normální a mizí během výše uvedené doby. Je třeba podotknout, že péče o pleť v oblasti odstranění tetování je důležitou součástí celého procesu. Je zakázáno násilně odlupovat strupy a škrábat je, což zabraňuje vniknutí infekce a snižuje pravděpodobnost jizvení na minimum.
-———————————————-
Těšíme se na Vás
777 042 802

Značky v Akademii

 

KONTAKTY

Praha 3, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Email: info@abacademy.cz

Telefon: +420 777 042 802

Pobočka Most: Mikoláše Alše 2099/8, PSČ 434 01

Email: info@abacademy.cz

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

06 květen 2020

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...

06 květen 2020

Co to je permanentní make-up? - Permanent make-up...

______________