MIKRONIDLING GENOSYS

Získejte Exkluzivní Slevu
na Rekvalifikační Kurzy Kosmetik/kosmetička a Odborník/odbornice na Permanentní Make-up!
sleva 25%
Výhody akce:
Standardní cena RK Kosmetik/kosmetička: 43 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 32 250,- Kč od 10.5.2024
Standardní cena RK Odborník/odbornice na Permanentní Make-up: 49 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 36 750,- Kč od 10.5.2024

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ - Stimulátor kůže (tzv. “mikrojehličkový roler“) byl představen díky stále narůstající potřebě omezit stárnutí kůže a potíže s jizvami. Stimulátor kůže je sestavený z ostrých jehel, které stimulují pokožku a tvoří v ní mikro kanály. Tak se dodávané výživné látky, jako jsou vitamíny a peptidy nutné k produkci kolagenu, díky penetraci skrze epidermis mohou dostat až do dermis pokožky a zde efektivněji produkovat kolagen. Tento typ ošetření se nazývá microneedling treatment - mikrojehličkové ošetření. Mikrojehličkové ošetření získává neustále větší popularitu jako alternativa kožního resurfacingu pomocí laserů, chemických peelingů a pro klienty, kteří nemohou taková ošetření absolvovat, jsou jediným možným řešením. Zároveň jsou méně invazivní a tedy spojeny s menším rizikem. Při výběru správného ošetření rejuvenace pokožky je důležité zajistit rovnováhu mezi stupněm poranění a konečným výsledkem. To mikrojehličkové ošetření rozhodně nabízí. Je to velmi vyrovnaná technika s minimálním časem na zotavení a s viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky.

Díky ochranné funkci kožní bariéry a velikosti molekul jednotlivých látek, přibližně 99,7% aplikovaných nebo sprejovaných výživných přípravků nemůže projít stratum corneum, které je hlavní zevní vrstvou pokožky, ale zůstává na jejím povrchu a nakonec zmizí. Pouze 0,03% aplikovaných nebo sprejovaných výživných přípravků infiltruje do pokožky. Tento problém jsme vyřěšili pomocí mikrojehličkových rolerů, které jsou navrženy k vytvoření fyzických “cestiček” skrze pokožku. Díky tomu dochází ke zvýšení propustnosti a přenosu aktivních látek.

Přírodní tvorba kolagenu

Mikrojehličkování má za následek přirozenou odpověď - hojení zraněné kůže, i když se jedná pouze o krátké a zejména subkutánní poranění. I když je zranění velmi jemné, každá jehla propíchne pokožku a vytvoří neviditelnou ranku. Lokalizované poranění, kdy jehla penetruje do pokožky, způsobí krvácení propíchnutím jemných kapilár a tak jsou automaticky uvolněny krevní destičky. Nastává proces zánětu, a to i když je ranka miniaturní. Naprosto odlišný obraz získáme, pokud je takových poranění z jehliček umístěných jedna vedle druhé tisíce. Získáme tak plošný efekt, protože krvácení se “slije”.

Výsledkem je normální post-traumatické uvolnění růstových faktorů a infiltrace fibroblastů. Tato reakce je automatická a vyvolá nárůst aktivity, která vede k “instrukci” fibroblastů produkovat více kolagenu a elastinu. (Dr. Desmond Fernandes, Minimally invasive Percutaneous Collagen Induction)

Genosys. Kosmetika Praha. Amazing Beauty Academy

DISK NEEDLE ROLLER

Konvenční rolery pro mikrojehličkování jsou problematické, protože je téměř nemožné je spojit bezpečně a blízko sebe tak, aby se nechtěně nehýbaly. To znamená, že běžně dostupné stimulátory kůže nemohou efektivně kůži stimulovat a jehly se mohou zlomit u špičky a zapříčinit vážné poranění tkáně. Jehly u běžně se vyskytujících stimulátorů jsou silné a v průřezu kulaté, tedy při propíchnutí kůže takovými jehlami je pociťována bolest.

Při použití diskových jehel nedochází k závažnému poranění pokožky a nehrozí zlomení jehly. Proto je možné používat je dlouhodoběji. Stabilita je zajištěna konstrukcí jednotlivých dílů válečku s velmi těsným spojením diskových jehel.

TVAR JEHLY GENOSYS

Obvodová plocha bubnu je uspořádána tak, aby vytvořila polygonální průřez alespoň šesti stran, namísto kulatého průřezu. Tím je zajištěno, že při propíchnutí kůže šestihrannou jehlou je kontaktní povrch minimalizován a výsledkem je snížená bolestivost.

HLAVNÍ VÝHODY ROLERŮ GENOSYS

  • VÝMĚNNÉ HLAVICE

Hlavice jsou vyměnitelné u odnímatelného manuálního roleru, modelu Rejuve (vibrační roler) a u Body Roleru. To umožňuje ekonomický a hygienický systém.

  • POČET JEHEL

GENOSYS Roler má 540 jehel u délky 0,25 mm (standardní obličejový model), 450 jehel pro 0,5/1,0mm a 405 jehel pro 1,5/2mm (tělové modely), zatímco jiné rolery mají přibližně 200 jehel. Tato výhoda snižuje čas ošetření, protože za stejnou dobu vytvoříme pro lepší efekt mnohem větší počet mikrokanálů než s ostatními rolery. 10 minutovým rolováním při použití 0,25mm standardní šíře, vytvoříme přibližně 500 000 mikrokanálů.

  • SÍLA JEHEL

Síla jehel GENOSYS Rolerů je 0,2 mm. Ve srovnání s ostaními rolery, jsou nejjemnější. Díky tomu je rolování pocitově mnohem méně bolestivé než u ostatních rolerů.

  • VIBRAČNÍ FUNKCE

Model Rejuve vibruje přibližně 6000x za minutu. Díky vibrujícímu pohybu stimuluje méně spouštěcích bodů a výsledkem je nižší bolestivost a tím snížení množství anestetika nebo času potřebného k lokálnímu umrtvení.

Genosys. Kosmetika Praha. Amazing Beauty Academy

GENOSYS POWER SOLUTION

GENOSYS POWER roztoky mají složení speciálně vybrané pro mikrojehličkové ošetření.

  • Skin-friendly složení

GENOSYS POWER roztoky mají formulaci šetrnou k pokožce, neobsahují škodlivé přísady s ohledem na skutečnost, že složky pronikají hluboko do kůže díky mikrojehličkování. Z tohoto důvodu neobsahují paraben, ethanol, umělé vůně, pigmenty a surfaktanty, které mohou podráždit pokožku.

  • Nejlepší výsledek ošetření díky vysoce funkčním ingrediencím

Sh-Polypeptide-7: Rekombinantní protein se stejnou strukturou a funkcí, jako lidský růstový hormon, který je klíčovým hormo- nem v těle pro stimulaci a regeneraci tkáně i podporu tvorby nových buněk. Získává se mikrobiální fermentací.

* Mikro zranění & penetrace

* Aktivace & Migrace

* Regenerace

Multi Peptidy: Peptidy mají schopnost komunikovat mezi buňkami, napomáhají samoobnově kůže a stimulují syntézu kolagenu.

Botanické extrakty s kmenovými buňkami: Mají antivirové, antialergizující a antioxidační účinky. Řeší regeneraci při zánětu kůže a pocitu svědění.

1. GENOSYS POWER SOLUTION AWS (ROZTOK PROTI VRÁSKÁM)

GENOSYS POWER roztok AWS je vysoce funkční roztok pro redukci vzhledu vrásek a zlepšení pevnosti pleti.

2. GENOSYS POWER SOLUTION SWS (ROZTOK PROTI PIGMENTACI A K BĚLENÍ)

GENOSYS POWER roztok SWS je obohacený o látky napomáhající zlepšit pigmentace. Sjednocuje tón pleti a rozjasňuje povrch pokožky.

3. GENOSYS POWER SOLUTION PCS (ROZTOK PRO PROBLEMATICKOU PLEŤ)

GENOSYS POWER roztok PCS s protizánětlivým účinkem je určen ke kontrole nadměrné produkce mazu a předcházení vzniku akné.

4. GENOSYS POWER SOLUTION CTS (ROZTOK S KONCENTRÁTEM CYTOKINŮ)

SOLUTION CTS je vysoce koncentrovaný roztok, který pomáhá stimulovat remodelaci tkáně. Pomáhá pokožce udržet si svou přirozenou pružnost a zvyšuje její pevnost.

5. GENOSYS POWER SOLUTION CVS (KONCENTROVANÝ ROZTOK PRO VITALITU)

GENOSYS POWER roztok CVS je vysoce koncentrovaný roztok pro výživu pleti. Dodává jí výživné látky, revitalizuje a hydratuje pokožku.

6. GENOSYS *HA VOLUME ENHANCING roztok (HES)

GENOSYS HA VOLUME ENHANCING roztok je vysoce účinný hydratační a zpevňující roztok. Napomáhá zvětšení objemu kůže posílením výplňového efektu hyaluronové kyseliny a udržuje pleť hydratovanou díky zadržení vody v pokožce. Je speciálně doporučena po MESOTRAX (Meso Lifting Thread) ošetření, protože prodlužuje a urychluje nástup objemového efektu. (Neobsahuje paraben, syntetické parfemace, surfaktanty, pigmenty ani ethanol)

HA je nejznámější hydratační polymer s enormní kapacitou vázat na sebe vodu. Čím větší molekulární váha HA, tím vyšší je tato kapacita. Nicméně je velmi složité dopravit HA do pokožky vzhledem k relativně velké molekule. Proto běžné kosmetické produkty obsahují nízko-molekulární HA. Vysokou molekulovou hmotnost GENOSYS HA VOLUME ENHANCING roztoku, můžeme do pokožky dopravit pouze díky GENOSYS ROLLERu a tak dosáhnout okamžitého hydratujícího a zpevňujícího účinku.

7. ND Cell ANTI-WRINKLE SÉRUM

ND Cell ANTI-WRINKLE SÉRUM pomáhá zpevnit a vyhladit pokožku, zmenšuje vzhled vrásek na krku a dekoltu. Pokožka zesiluje a vypíná se. Je speciálně navrženo pro použití s derma- válečkem GENOSYS.

8. Bodycell SM ERASER SÉRUM

BodyCell SM ERASER SÉRUM pomáhá zmenšovat strie díky zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky. Je speciálně vyvinut pro použití s válečkem GENOSYS.

KONTAKTY

Praha 3, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

16 únor 2024

Revitalizujte Svou Kariéru s Amazing Beauty...

06 únor 2024

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...