Slevy pro naše studenty RK Odborník/odbornice na permanentní make-up

Získejte Exkluzivní Slevu
na Rekvalifikační Kurzy Kosmetik/kosmetička a Odborník/odbornice na Permanentní Make-up!
sleva 25%
Výhody akce:
Standardní cena RK Kosmetik/kosmetička: 43 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 32 250,- Kč od 10.5.2024
Standardní cena RK Odborník/odbornice na Permanentní Make-up: 49 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 36 750,- Kč od 10.5.2024

Revitalizujte Svou Kariéru s Amazing Beauty Academy: Cesta k Odbornosti v Permanentním Make-upu. Představujeme exkluzivní platformu pro všechny nadšence krásy, kteří chtějí posunout své dovednosti a znalosti na profesionální úroveň. S nabídkou masterclassů a rekvalifikačních kurzů se akademie stává lídrem ve vzdělávání v oblasti permanentního make-upu. Kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní vzdělání, od teoretických základů až po praktické dovednosti, s důrazem na aktuální trendy, bezpečnostní protokoly a nejnovější techniky.

Od 31.10.2023 se každý absolvent a každá absolventka rekvalifikačního kurzu "Odborník / odbornice na Permanentní make-up" může těšit na výjimečnou výhodu: slevu 10% na celý sortiment potřeb pro permanentní make-up od partnera akademie, společnosti Celtic Supply. Tato nabídka umožňuje novým odborníkům na permanentní make-up začít svou praxi s kvalitními materiály a nástroji, které jsou nezbytné pro poskytování služeb na nejvyšší úrovni.

Kurz "Odborník na Permanentní Make-up": Tento rekvalifikační kurz o délce 300 hodin je pečlivě strukturován tak, aby účastníkům poskytl hluboké porozumění všem aspektům permanentního make-upu, včetně praktické části a přípravy na závěrečnou zkoušku. Cena kurzu je stanovena na 45 000 Kč, přičemž existuje možnost čerpání dotací z Úřadu práce, což kurz činí dostupnějším pro širší skupinu zájemců o kariéru v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

Profesionální Kvalifikace a Elite Expert PMU od Biotek Milano: Absolventi mají také možnost podstoupit zkoušky z profesní kvalifikace a stát se tak certifikovanými odborníky na permanentní make-up (PMU). Navíc, akademie nabízí speciální ceny pro klientky na služby Elite Expert PMU od Biotek Milano, s cenami začínajícími na 5 000 Kč za rty, obočí a oční linky. Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro klientky získat prémiové služby od profesionálů pod značkou Amazing Beauty Academy.

Klíčová slova, která definují úspěch Amazing Beauty Academy: "permanentní make-up", "rekvalifikační kurzy", "masterclassy", "praktická část", "závěrečná zkouška", "sleva na sortiment", "Celtic Supply", "dotace z Úřadu práce", "profesionální kvalifikace", "Biotek Milano".

V Amazing Beauty Academy se setkává vášeň pro krásu s odborností a inovací. Akademie nejenže vybavuje své studenty dovednostmi a znalostmi potřebnými pro úspěšnou kariéru v oblasti permanentního make-upu, ale také jim poskytuje podporu a zdroje, které potřebují k rozvoji své praxe. Připojte se k Amazing Beauty Academy a objevte svůj potenciál v umění permanentního make-upu.

KONTAKTY

Praha 3, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

16 únor 2024

Revitalizujte Svou Kariéru s Amazing Beauty...

06 únor 2024

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...