Trendy krásy v České republice: 2023-2024

Získejte Exkluzivní Slevu
na Rekvalifikační Kurzy Kosmetik/kosmetička a Odborník/odbornice na Permanentní Make-up!
sleva 25%
Výhody akce:
Standardní cena RK Kosmetik/kosmetička: 43 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 32 250,- Kč od 10.5.2024
Standardní cena RK Odborník/odbornice na Permanentní Make-up: 49 000,- Kč. SE SLEVOU pro samoplátce: 36 750,- Kč od 10.5.2024

Trendy krásy v České republice: 2023-2024

V posledních letech jsme svědky stále rostoucího zájmu o beauty služby v České republice. Zájem o osobní péči a krásu dosahuje nových výšin, a proto se podíváme na to, jaké služby jsou na vrcholu popularity v letech 2023-2024.

 1. Permanentní makeup - Permanentní makeup si udržuje svou popularitu díky své schopnosti nabídnout dlouhotrvající krásu bez denního úsilí.

  Permanentní make-up se stává stále sofistikovanějším, s větším důrazem na přirozený vzhled. Inovace v technice a materiálech umožňují vytváření jemných a přesných aplikací, které imitují přirozenou krásu klientů a zároveň respektují jejich individualitu. Tento trend směřuje k subtilním úpravám, které zvýrazňují přirozené rysy bez přehnaného zdůraznění.

 2. Kosmetologie - Kosmetologické služby zahrnující péči o pleť, anti-ageing terapie a ošetření proti akné jsou stále vyhledávanější.

  V kosmetologii se klade důraz na produkty a procedury, které jsou šetrné k pleti i k planetě. Zákazníci dávají přednost produkty s přírodními složkami, které jsou biologicky odbouratelné a neobsahují škodlivé chemikálie. Díky pokrokům ve vědě o kůži a botanice jsou nyní k dispozici kosmetologické procedury, které efektivně řeší problémy s pletí, aniž by ji zatěžovaly.

 3. Manikúra - Manikúra je neustále v trendu, přičemž nové techniky a barvy nehtů přitahují zákazníky.

 4. Pedikúra - Pedikúra, zvláště wellness a spa pedikúra, si získává oblibu pro své relaxační a estetické benefity.

  V oblasti péče o ruce a nohy se pozornost přesouvá od čistě estetických aspektů k podpoře zdraví a pohody. Vedle tradičních služeb, jako je gelová manikúra a pedikúra, se objevují nové procedury zaměřené na obnovu a posílení přirozeného zdraví nehtů. Produkty, které podporují růst nehtů a pečují o kutikulu, jsou vysoce žádané, stejně jako techniky, které minimalizují poškození přirozeného nehtu.

 5. Mezoterapie - Tato minimálně invazivní procedura je oblíbená pro svou schopnost revitalizovat pleť a řešit problémy jako je vypadávání vlasů.

 6. Maderoterapie - Maderoterapie, neboli masáž dřevěnými přístroji, se stává populární pro své příznivé účinky na celulitidu a obrys těla.

Beauty Trendy 2024
český beauty trh v letech 2023-2024
služby - na vrcholu popularity v letech 2023-2024

Ať už hledáte dlouhotrvající řešení pro vaši krásu nebo jen chvíli relaxace a péče o sebe, český beauty trh v letech 2023-2024 nabízí širokou paletu služeb, které uspokojí každou vaši potřebu. Od permanentního makeupu po inovativní terapie jako mezoterapie a maderoterapie, trend je jasný: krása a péče o sebe jsou prioritou.

Pokračujeme v našem průzkumu beauty sektoru v České republice, tentokrát s zaměřením na popularitu profesí v tomto dynamicky se rozvíjejícím průmyslu. V následujícím přehledu se podíváme na některé z nejžádanějších pozic v beauty sektoru v letech 2023-2024.

Nejžádanější profese v beauty průmyslu v České republice

 1. Kosmetička/Kosmetolog - S rostoucím zájmem o péči o pleť a anti-aging terapie je povolání kosmetičky nebo kosmetologa vysoce žádané. Tito odborníci jsou vyhledáváni pro své schopnosti nabízet personalizované ošetření a rady v oblasti péče o pleť.

 2. Specialista na permanentní makeup - Díky popularitě dlouhotrvajícího makeupu je povolání specialisty na permanentní makeup čím dál tím žádanější. Ti, kdo mají dovednosti v této oblasti, mohou očekávat vysokou poptávku po svých službách.

 3. Manikérka/Pedikérka - Profesionální péče o nehty je stále populárnější, a to jak pro každodenní údržbu, tak pro speciální příležitosti. Manikérky a pedikérky, které nabízejí inovativní techniky a designy, jsou ve velké poptávce.

 4. Mezoterapeut - S rostoucí oblibou minimálně invazivních procedur pro obnovu a revitalizaci pleti je povolání mezoterapeuta stále více v kurzu. Ti, kdo mají specializaci v této oblasti, najdou mnoho příležitostí.

 5. Specialista na maderoterapii - Jako relativně nová metoda v oblasti wellness a péče o tělo, specialisté na maderoterapii jsou stále více vyhledáváni pro své unikátní služby. Tyto odborníky ocení klienti hledající alternativní metody pro modelaci těla a redukci celulitidy.

Ať už jste v začátcích své kariéry nebo hledáte změnu, beauty sektor v České republice nabízí širokou škálu možností pro odborníky s různými dovednostmi a zájmy. S rostoucím důrazem na osobní péči a wellness se očekává, že poptávka po těchto profesích bude i nadále růst.

Trendy krásy v České republice

KONTAKTY

Praha 3, Cimburkova 376/5, PSČ 130 00

Telefon: +420 777 042 802

Nové články v blogu

16 únor 2024

Revitalizujte Svou Kariéru s Amazing Beauty...

06 únor 2024

PMU OBOČÍ – NÁSLEDNÁ PEČE PO APLIKACI -...